Geslaagd jubileumfeest 90 jaar Tijhaar
Na maanden van voorbereidingen was het afgelopen vrijdag eindelijk zover: ons 90-jarig jubileumfeest. Samen met familie, medewerkers, opdrachtgevers, onderaannemers, leveranciers en betrokkenen die elkaar wat gunnen, vierden we in besloten kring negentig jaar vakmanschap op onze eigen locatie in Vilsteren. De plek waar de opa van de huidige eigenaar Roy Tijhaar ooit begon als Rijkshoefsmid.
Voor de gelegenheid was onze parkeerplaats omgetoverd tot een sfeervol mini-festivalterrein met een bar, muziek, lekkere hapjes en gezellige zitjes. Vanaf 15.00 uur druppelden de eerste gasten binnen en al snel werd er druk gepraat, gelachen, gegeten en gedronken. En natuurlijk werd er even binnen gekeken om het vernieuwde magazijn, onze kantine (alias de ‘bruine kroeg’) en de historische wand te zien waar 90 jaar Tijhaar mooi in beeld is gebracht.
Voor het feest was gevraagd om een bijdrage voor Landschap Overijssel. De giften worden gebruikt voor het maken van een bronzen maquette voor Park 1813 op de Lemelerberg.
Met een voldaan (en ietwat vermoeid) gevoel kijken we terug op een geslaagde dag! Roy: ‘Om als totaalinstallateur te kunnen werken, heb je een sterk netwerk nodig. Van leveranciers en onderaannemers tot zelfstandige vakmensen. Dit jubileum was voor ons een mooie manier om iets terug te geven aan iedereen die altijd voor ons klaarstaat. En natuurlijk heel mooi om deze mijlpaal samen met mijn ouders te kunnen vieren.’
Voor iedereen die op wat voor manier heeft bijgedragen aan het behalen van dit jubileum: enorm bedankt!